Praca dla Pszczelarza!

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 22 Wrzesień, 2019  07:19
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:360 zł
  • Płaca brutto max.:360 zł
  • Pracodawca: Ardeshir Rana

Opis oferty pracy:

Obowiązki:
- pomoc przy rozwijaniu pasieki do 15-20 uli oraz zarządzanie nimi;

Wymagania:
- osoba po kursie pszczelarskim lub taka, która chce odbyć taki kurs. Może być również pasjonat pszczelarstwa;
- mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego;

Warunki pracy:
- raz w tygodniu; preferowane dni: piątek, sobota; 5 godzin;
- wynagrodzenie miesięczne 360 zł (16 zł/godzina);
- darmowy posiłek;
- bilet kolejowy do Miechowa lub Tunelu;

Miejsce pracy:
Łazy w gminie Książ Wielki

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Książ Wielki
Kamil
Na Lento.pl od 21 lut 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń